ارزیابی طرح‌های جشنواره خوارزمی به پایان رسید

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

جشنواره خوارزمی
15 02-2016

ارزیابی طرح‌های جشنواره خوارزمی به پایان رسید

دبیرخانه بیست و نهمین جشنواره خوارزمی از پایان زمان بررسی و ارزیابی طرح‌های این دوره از جشنواره خبر داد.

 علیرضا اللهیاری مدیر كل اداره جشنواره‌ها و مسابقات علمی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی گفت: در دبیرخانه این جشنواره بیش از ۶۰۰ طرح شامل طرح‌های داخلی و خارجی در ۱۶ گروه تخصصی مورد بررسی قرار گرفتند.

وی افزود: گروه های تخصصی جشنواره بین المللی خوارزمی شامل برق و كامپیوتر، مكانیك، فناوری‌های شیمیایی، كشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، زیست فناوری، محیط زیست و علوم پایه پزشكی، عمران، معماری و هنر، علوم پزشكی، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، فناوری نانو، صنایع و مدیریت فناوری، هوافضا، نرم افزار و فناوری اطلاعات، مكاترونیك و طرح‌های برگزیده است.

مدیر كل اداره جشنواره‌ها و مسابقات علمی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی عنوان کرد: طرح‌های پیشنهادی گروه‌های تخصصی طی چندین جلسه در هیئت داوران كه متشكل از اساتید دانشگاه‌ها، مراكز پژوهشی و متخصصان صاحب نظر در تمامی زمینه‌ها هستند، داوری شدند.

اللهیاری انتشار اسامی برگزیدگان این دوره از جشنواره را نیمه دوم اسفند ۹۴ از طریق وب‌گاه جشنواره بین‌المللی خوارزمی اعلام كرد.

مراسم تقدیر و تجلیل از برگزیدگان داخلی، خارجی و ایرانیان مقیم این دوره روز دوشنبه ۱۷ اسفندماه سال جاری با حضور رئیس جمهور در سالن اجلاس سران برگزار می شود.

طرح های پیشنهادی جشنواره خوارزمی

Leave comments

Your email address will not be published.

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.