نحوه استخراج مقاله علمی پژوهشی ای اس ای

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

21 12-2015

نحوه استخراج مقاله علمی پژوهشی ای اس ای

نحوه استخراج مقاله علمی پژوهشی ای اس ای

تهیه و تنظیم  مقاله علمي – پژوهشی و استخراج آن جهت چاپ در ژورنالهای علمي از جنبه هاي مختلفي  حايز اهميت  است زیرا كه پژوهشگران و اعضای هیئت علمی مي توانند با سرعت بیشتری به ارتقاي  رتبه علمي  دست پيدا كنند. اين دسته ا ز ژورنالها بر مبنای اصول پایه  ، بايد از يك پروژه تحقيقاتي استخراج شده  و به توليد علمي ولو به میزان اندک  منجر شوند ،  درنتیجه نوعی نوآوري  علمي دراين گونه مقالات روی می دهد و بواسطه  صاحبنظران مورد قضاوت و ارزیابی  واقع می شود و پس از پذيرش، در ژورنالهای  معتبر علمي پژوهشي  داخل يا خارج از كشور  منتشر مي شوند .

همانطور که در قوانین و آیین نامه های پژوهشی دانشگاه ها مقرر شده است، دانشجوییان کارشناسی ارشد اکثر دانشگاه های کشور می بایستی به هنگام اتمام  پایان نامه ی خود، گزارشی در قالب استاندارد مقاله تهیه کنند. حداکثر نمره ای توسط اعضاء نظارت  بر دفاع دانشجو داده میشود 18 از 20 میباشد.که 2 نمره آن مربوط مقاله ی میباشد . نمره ی مقاله از 5/0 تا 2 نمره متغییر میباشد . نمره ای که به مقاله تعلق میگیرد بستگی   INDEX  مقاله و ژورنال هایی که مقاله در آن پذیرش شده و  به چاپ رسیده است ، دارد .

چاپ مقاله در مجله های علمی پژوهشی ایندکس شده در  ISI  و مجلات معتبر در ایندکس های ISC ، SCOPUS و اندکس های معتبر به تبع از نمره ی بالاتری جهت دفاع پایان نامه برخوردار است .

برای دانشجویان دکتری شرایط پژوهش و نگارش مقاله متفاوت می باشد، بدین صورت که این دنشجویان عزیز می بایستی مقالاتی حداقل پذیرش شده از ژورنال های مورد تایید مرتبط با پایان نامه، جهت دریافت مجوز دفاع ارائه کنند.

معتبر ترين مجله  هاي علمي جهان  بوسيله  موسسه اطلاعات  علمي   ISI نمايه مي شوند  كه در سايت Thomson Reuters قابل  مشاهده اند . خدماتی که شرکت سینا ارائه می دهد شامل چاپ وپذیرش درمجلات داخلی وخارجی وترجمه و ویرایش و فرمت بندی مقاله علمی از پروژه ها ، تحقیقات ، پایان نامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ، با بالاترین کیفیت و استاندارد های بین المللی در کمتر از 4 روز و پذیرش نهایی تضمینی مقاله علمی در ژورنال های ایندکس شده در فهرست نشریات اصلی ISC، نشریات ایندکس شده در ISI و نشریات معتبر وزارت علوم و سایر پایگاه های کشور می باشد.

بمنظور درخواست سفارش خود می توانید از طریق ایمیل Sina.pub@gmail.com  اقدام نمایید.

Leave comments

Your email address will not be published.

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.