اعتیاد به موبایل و فضای مجازی در کودکان بررسی می شود

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

اعتیاد به موبایل
13 02-2016

اعتیاد به موبایل و فضای مجازی در کودکان بررسی می شود

ششمین همایش علمی سالانه سلامت روان و رسانه با موضوع آموزش و پیشگیری اختلالات روانی و اعتیاد به موبایل کودکان و نوجوانان و نقش رسانه ها برگزار می شود.

 این دوره از همایش علمی سالانه سلامت روان و رسانه در محورهای «وابستگی و اعتیاد به موبایل، اینترنت و فضای مجازی»، «شیوع و بار اختلالات روان» و «انگ و اختلالات روان» برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری این همایش در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه ۹۴ در محل بیمارستان روزبه است.

در بخش شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و سلامت روان موضوعاتی از جمله «قلدری در فضای مجازی»، «سودها و مضرات شبکه های مجازی»، «اعتیاد به فضای مجازی و روش سنجش پرسشنامه ای»، «توجه به حضور کودکان در فضای مجازی و رسانه» و «شکاف دیجیتالی در حوزه ارتباط و سلامت» مطرح می شود.

در این بخش سخنرانی با عنوان «مفهوم جدید کودکی و حلقه های مفقوده در رسانه ای شدن دنیای کودک ایرانی» نیز ارائه می شود.

از سایر بخش های آن می توان به سلامت روان، شیوع و بار اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان و پیشگیری، بازی و سرگرمی، سلامت روان چالش های علمی و عملی در رسانه، سینما و رسانه های تصویری و سلامت روان کودک، ادبیان و رسانه های نوشتاری اشاره کرد.

Leave comments

Your email address will not be published.

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.