افزایش تضمینی H Index

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

20 09-2017

افزایش تضمینی H Index

 

افزایش تضمینی H Index برای اساتید گرانقدر

H-Index  شاخصی است که می‌توان به وسیله آن محققان تأثیر گذار را از آنهایی که صرفاً تعداد زیادی مقاله منتشر کرده‌اند متمایز نمود در واقع این شاخص نشان دهنده وجهه علمی از جهت مقالاتیست که محقق انتشار داده است.

این شاخص همچنین برای مقایسه محققانی که دریک حوزه کاری یکسان فعالیت می‌کنند کاربرد دارد. محاسبه اچ ایندکس توسط پایگاه‌های اسکوپوس، آی اس آی و گوگل اسکالر برای مقالات انگلیسی زبان و نیز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) برای مقالات فارسی امکان‌پذیر شده است. محاسبه ایندکس اچ بر پایه توزیع استنادات داده شده به آثار منتشره یک فرد یا گروهی از افراد صورت می‌گیرد که معتبرترین پایگاه که استناد بیشتری بر روی آن صورت می پذیرد اچ ایندکس انتشار یافته در پایگاه اسکوپوس می باشد. چرا که تنها از بین تمام ارجاعاتی که به مقالات شما داده شده است تنها آنهایی مورد قبول بوده که خود مقالات و ریفرنس ها در سایت اسکوپوس نمایه شده باشد.

 

افزایش تضمینی H Index برای اساتید گرانقدر

وپذیرش فوری مقاله درمجلات موردتایید وزارت علوم

جهت ارتقای رزومه تحصیلی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی فقط درموسسه سینا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر:

 

تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲ ایمیل:sina.pub@gmail.com

 

تلفن ثابت: 04133250787

www.sina-pub.com

Leave comments

Your email address will not be published.

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.