تحصيل در استراليا

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

24 12-2016

تحصيل در استراليا

 

یکی از محبوب ترین مناطق دنیا جهت ادامه تحصیلات، کشور استرالیا میباشد که پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان  بین الملی بوده و دانشجویانی که در استرالیا فارغ التحصیل میشوند علاوه بر سطح علمی دانشگاه میتوانند از طبیعت زیبایی این کشور بهرمند بشوند.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در استرالیا

1-   تحصیل در استرالیا بدلیل تدریس به زبان انگلیسی مورد تقاضای بسیاری از افراد میباشد. کشور استرالیا شرایط خاصی برای افراد زیر 18سال فراهم کرده بدین ترتیب امکان همراهی  والدین افرادزیر18سال مهیا کرده است .

2-تحصیل در مقطع دبستان  ودبیرستانهای  استرالیا

3-تحصیل در در مقطع لیسانس یا کارشناسی استرالیا 3سال طول میکشدو144واحد درسی  راپاس کنند.

4-تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد استرالیا به دو صورت میباشد شرکت در کلاس درس همراه با پایان نامه یا تنهاشرکت در کلاسهای  ویا انجام دادن تحقیق امکان پذیر میباشد.

5-تحصیل در مقطع دکترا استرالیا در حدود 3تا4سال طول میکشد ومیبایست دانشجو یک پروژه به دانشگاه تحویل بدهند.

بورسیه تحصیلی در استرالیا

بورسیه تحصیل برای مقاطع ارشد ودکترا میباشد ودانشجویانی که نمرات عالی تحصیلی ومقالات در مجله های خارجی ومدرک زبان آیلتس داشته باشند شانس بیشتری برای اخذ بورسیه را دارند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی استرالیا

کپی و اصل شناسنامه

کپی و اصل پاسپورت

عکس پاسپورتی

مدرک زبان ایلتس

در صورت تاهل ترجمه سند ازدواج

گواهی سوابق کاری (در صورتیکه شامل متقاضی شود)

معرفی یک حساب بانکی تایید شده جهت اثبات پشتوانه مالی

اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات

Leave comments

Your email address will not be published.

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.