دانشگاه الزهرا دانشجوی دکتری بدون آزمون می گیرد

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

دانشگاه الزهرا
02 03-2016

دانشگاه الزهرا دانشجوی دکتری بدون آزمون می گیرد

دانشگاه الزهرا(س) برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشجوی دکتری بدون آزمون براساس سهمیه استعدادهای درخشان می پذیرد.

دانشگاه الزهرا(س) برنامه دارد طبق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان اقدام به پذیرش دانشجوی دکتری بودن آزمون در مقطع دکتری برای سال تحصیلی آینده کرده است.

متقاضيان ثبت نام در این دوره ها می توانند مدارک خود را تا ۵ اردیبهشت ماه از طریق شرکت پست به اداره استعدادهای درخشان دانشگاه الزهرا ارسال کنند.

دانشگاه تحت هيچ شرايطی مدارک داوطلبانی را که به صورت دستی به اداره استعدادهای درخشان این دانشگاه تحویل داده شده است بررسی نخواهد کرد.

مدارک دوره های مجازی، نيمه حضوری يا غيرحضوری برای ورود به دوره های بدون آزمون این دانشگاه مورد پذيرش نخواهد بود.

دانش آموختگان و دانشجويان هر يک از مقاطع کارشناسی دانشگاه های آزاد اسلامی، پيام نور، جامع علمی کاربردی، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غيرانتفاعی، دوره های الکترونيکی و مجازی و نيمه حضوری مجاز به ارائه درخواست در این دوره نيستند و مدارک اين متقاضیان بررسی نمی شود.

فارغ التحصیلان دانشگاه های ارومیه، اصفهان، تبریز، تربیت مدرس، تحصیلات تکمیلی زنجان، تهران، الزهرا(س)، خوارزمی، شهید بهشتی، شیراز، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، علم و صنعت، فردوسی مشهد، شهید چمران اهواز، رازی کرمانشاه، بوعلی سینای همدان و یزد می توانند در فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون دانشگاه الزهرا(س) شرکت کنند.

این دانشگاه برای رشته های آموزش زبان انگليسی، علوم قرآن و حديث، علوم اسلامی- فلسفه و کلام، جامعه شناسی، مديريت بازاريابی بين المللی، رياضی، شیمی و فیزک دانشجوی دکتری بودن آزمون پذیرش می کند.

  • آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور برگزار شد
  • Leave comments

    Your email address will not be published.

    تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.