آرشیو اخبار و مقالات سایت
پابمد منبعی رایگان است که مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی آن را توسعه داده و در کتابخانه ملی پزشکی آمریکا نگهداری می کند، این مرکز در شبکه بهداشت ملی قرار دارد.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 8 دي 1396
   ID مجله شماره شناسایی پیوسته برای مجلاتی است که در پایگاه های داده مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی (NCBI) نمایان می شوند؛ بنابراین، لیست مجلات پابمد در بازه آی دی مجله دارای شکاف هایی می باشد. شماره شناسایی پایین با عدد کل رکوردهای موجود در فایل برابر ن
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 8 دي 1396
پابمد سیستم جستجوی پیشرفته کتابخانه ملی پزشکی آمریکا برای کسب اطلاعات پزشکی می باشد. پابمد بصورت رایگان در وب سایت https://pubmed.gov موجود است.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 8 دي 1396
پابمد یک موتور جستجوی رایگان برای دسترسی به پایگاه داده اصلی در طیف وسیعی از رشته های علوم پزشکی و زیست شناسی می باشد. کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده آمریکا پایگاه داده اصلی را بعنوان بخشی از سیستم بازیابی اطلاعات Entrez حفظ می کند.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 8 دي 1396
مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 18 آذر 1396

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید