آرشیو اخبار و مقالات سایت
زمان داوری مجلات ایمپکت رایگان جی سی آر،  4 تا 9 هفته می باشد که در ابتدا مبلغ 200.000  تومان بابت سابمیت مقاله دریافت می شود و پس از سابمیت گزارش کار به حضوراساتید ودانشجویان تقدیم می گردد تا در جریان کارها قرار گیرند.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 3 دي 1396
برای پذیرش فوری درمجلات جی سی ار JCR باید مقاله ارزشمندتان از بار علمی قوی وموضوع های به روز وترجمه مقاله نیتو باشد تا بتواند از این مجلات پذیرش بگیرند .
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 3 دي 1396
تمامی مجلات قبل از انتخاب شدن وفهرست شدن در ISI باید یکسری مراحل ارزیابی را طی کنندکه ازمهمترین مراحل ارزیابی ورعایت استاداردهای ISI، کمیته علمی منتخب مجله، تنوع بین المللی مقالات چاپ شده در آن، چاپ به موقع مجله و جایگاه نشرآن می باشد.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 2 دي 1396
مهمترین اطلاعاتی که توسط جی سی ار منتشر می شودایمپکت فاکتور یا ضریب تا ثیریاIF است .دردانشگاههای ایران این عدد بیانگرارزش گزاری تحقیقات علمی است .ومقالاتی که در این مجله به چاپ برسند ارزشمندخواهند بود.وبیشترین امتیازبه مقالات چاپ شده در مجلات نمایه شده
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 2 دي 1396
مجلات ISI به دو دسته ایمپکت دار (JCR) و غیر ایمپکت دار (ISI LISTED) تقسیم بندی می شوند. معیار تبیین و تشخیص آنها فایل JCR می باشد. مجله ای که در فایل جی سی ار یافت شود دارای ایمپکت فاکتور می باشد. در غیر این صورت مجله فاقد ایمپکت می باشد.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 2 دي 1396

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید