آرشیو اخبار و مقالات سایت
مقاله پژوهشی تجزیه و تحلیل، نتایج و بحث و گفتگو کاملا نوین مربوط به موضوع را در حیطه مجله ارائه می دهد. محققینی که مقالات علمی ـ پژوهشی را به رشته تحریر در می آورند، تئوری ها و مفاهیم جدید را در کنار برنامه های کاربردی خود مطرح می کنند،
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 7 دي 1396
وزارت علوم معمولا  در هر سال یک بار، یک لیست از مجلات نامعتبر و جعلی را صادر می کند و تمامی دانشگاههای دولتی جهت بررسی اعتبار مجلات ،به آن مراجعه می کنند.در صورتی که مقاله ای در یکی از این مجلات نامعتبر وکم اعتبار چاپ شود ،امتیازی به آن تعلق نمی گیرد.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 4 دي 1396
مقالات چاپ شده درمجلات علمی پژوهشی داخلی با اینکه از نظر اعتبار پایین تر از مقالات ISI و ISC  و Scopus  دارند ولی در کشور ما از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند. چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی هم اکنون می تواند در حد تضمین یک دانشجو برای پذیرش در مقطع دک
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 22 آذر 1396
درمقاله علمی پژوهشی جستجوی حقایق و کشف بخشی از معارف است و مخاطبان این نشریات، استادان دانشگاه، دانشجویان مقاطع  تحصیلات  و پژوهشگران مؤسسات تحقیقاتی هستند.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 9 فروردين 1396
نشریه ای است که به منظور پیشرفت هدفهای سازمان ،بوجود اوردن تفاهم میان کار کنان وتفاهم میان مدیران وکارکنان میباشد ونشریه داخلی نشریه ای است که بازتاب دهنده وقایع درون سازمان بدون پرده پوشی باشد.
تعداد نظرات: 0
تاریخ انتشار: 5 فروردين 1396

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید