رتبه بندی دانشگاه های دولتی در 5 سطح

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

06 03-2016

رتبه بندی دانشگاه های دولتی در 5 سطح

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه ارسال شده در   16 اسفند 1394-05 March 2016|

وزیر علوم خبر داد

 

دانشگاه‌های دولتی در پنج سطح رتبه‌بندی می‌شوند

 

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به طرح رتبه‌بندی دانشگاه‌های دولتی گفت: بر اساس این طرح دانشگاههای دولتی به پنج سطح بین‌المللی، ملی، استانی، منطقه‌ای و محلی رتبه‌بندی می‌شوند.

 

به گزارش قدس آنلاین،دکتر محمد فرهادی در گفت‌و‌گو باایسنا،اظهار کرد: رتبه‌بندی دانشگاههای دولتی که در طرح آمایش آموزش عالی پیش بینی شده است، طی چند جلسه در ستاد نقشه جامع علمی به بحث گذاشته شده و در حال حاضر در دستور شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار دارد.

وی با بیان اینکه در کشور 10 منطقه آموزش عالیوجود دارد، افزود: بر اساس رتبه‌بندی دانشگاههای دولتی، این دانشگاه هابه پنج سطح بین‌المللی، ملی، استانی، منطقه‌ای و محلی رتبه‌بندی می‌شوند.

وزیر علوم در پایان تاکید کرد: نتایج رتبه‌بندی به ساماندهی آموزش عالی کمک کرده و باعث ماموریت‌گرا شدندانشگاه ها می‌شود. همچنین در پذیرش دانشجو توسط دانشگاه‌ها، تعاملات بین‌المللی و… نیز تاثیرگذار است.

 

وزیر علوم خبر داد دانشگاه‌های دولتی در پنج سطح رتبه‌بندی می‌شوند وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به طرح رتبه‌بندی دانشگاه‌های دولتی گفت: بر اساس این طرح دانشگاه‌های دولتی به پنج سطح بین‌المللی، ملی، استانی، منطقه‌ای و محلی رتبه‌بندی می‌شوند. به گزارش قدس آنلاین،دکتر محمد فرهادی در گفت‌و‌گو باایسنا،اظهار کرد: رتبه‌بندی دانشگاه‌های دولتی که در طرح آمایش آموزش عالی پیش‌بینی شده است، طی چند جلسه در ستاد نقشه جامع علمی به بحث گذاشته شده و در حال حاضر در دستور شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار دارد

  • معرفی برترین دانشگاههای دنیا در شاخص نسبت دانشجو به استاد
  • رتبه ۶۸ موسسه تحقیقاتی ایران در یک رتبه‌بندی جهانی اعلام شد
  • اجاره‌بهای خوابگاه‌ براساس رتبه بندی تعیین می شود
  • Leave comments

    Your email address will not be published.

    تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.