مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره های کارشناسی علمی کاربردی تمدید شد

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

دوره های کارشناسی علمی کاربردی
14 02-2016

مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره های کارشناسی علمی کاربردی تمدید شد

تمدید ثبت‌نام پذیرش دوره های کارشناسی علمی کاربردی

زمان ثبت‌نام در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای بهمن‌ماه سال ۱۳۹۴ دانشگاه جامع علمی – کاربردی تا پایان روز چهارشنبه ۲۸ بهمن‌ماه تمدید شد.

  علایی نوین سرپرست معاونت سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: ثبت نام در این پذیرش تا پایان روز چهارشنبه ۲۸ بهمن‌ماه تمدید شده است و داوطلباني كه قبلا در اين دوره ثبت‌نام کرده اند می توانند درصورت تمايل در اين بازه زمانی نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام كنند.

وی افزود: متقاضیان می‌بایست در زمان اعلام شده به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

در ضمن داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور می‌توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

  • نتایج پذیرش کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی
  • تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای
  • Leave comments

    Your email address will not be published.

    تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.