مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۵ تا اول اسفند تمدید شد

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

مهلت ثبت نام کنکور ویرایش
17 02-2016

مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۵ تا اول اسفند تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۵ خبر داد و گفت: این مهلت تا ساعت ۲۴ روز شنبه اول اسفند ۹۴ تمدید شد .

حسین توکلی  گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۵ که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده‌اند، مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون تا ساعت ۲۴ روز شنبه اول اسفند ۹۴ تمدید می شود.

وی ادامه داد: تا ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه ۲۸ بهمن تعداد ۶۷۳ هزار و ۶۸۳ داوطلب به منظور شرکت در آزمون سراسری سال ۹۵ ثبت نام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: به تمام متقاضیانی که تا کنون نسبت به ثبت نام برای شرکت در در آزمون سراسری سال ۹۵ اقدام نکرده اند، اکیدا توصیه می شود در این مهلت تمدید شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه های مربوط، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضا نامه اینترنتی اقدام کنند.

وی ادامه داد: ضمنا آن دسته از داوطلبانی که قلا ثبت نام کرده اند، می‌توانند  در صورت تمایل دراین مهلت نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

  • آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام در کنکور ۹۵ از فردا/ امکان ویرایش فراهم شد
  • اعلام زمان ویرایش برای کنکور ۹۵ /فرصت مجدد ثبت نام از ۱۷ اسفند
  • آخرین مهلت شرکت درآزمون سراسری سال ۹۵/ثبت نام ۷۷۴ هزارنفر
  • آمار اولیه ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۵
  • Leave comments

    Your email address will not be published.

    تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.