کنفرانس بین المللی ایده های نوین در علوم انسانی و مهندسی

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

25 01-2016

کنفرانس بین المللی ایده های نوین در علوم انسانی و مهندسی

معرفی همایش

اساتید فرهیخته، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی

با استعانت از خداوند متعال، “اولین همایش بین المللی ایده های نوین ر علوم انسانی و مهندسی” با حمایت علمی مؤثر  پژوهشگران عرضه علم و دانش برگزار خواهد شد. با توجه به اهمیت  موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه، دبیرخانه اجرایی همایش انتظار دارد این کنفرانس با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از متخصصین، مهندسین، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گرد. تا با ارایه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط این اساتید، پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم کاربردی نوین و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم.
با تبادل نتایج آخرین پژوهش های صورت گرفته و اطلاع رسانی نتایج کاربردی آنها سهمی در اعتلای نظام مدیریتی کشور، دستیابی به توسعه پایدار، رشد و شکوفایی صنایع و تولید ملی و بهبود وضعیت اقتصادی جامعه خواهیم داشت.
همچنین  به  اشتراک  گذاشتن  جدیدترین  یافته های علمی و تحقیقاتی، به روزآمدی علمی و حرفه ای فعالان دانشگاهی وعرصه کسب و کار خواهد انجامید. در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات و دغدغه های مسئولین ارشد نظام مقدس جمهوری اسلامی رشد و تعالی مدیریت در بنگاه های اقتصادی کشور است.
از این روی در راستای تحقق این اهداف و در جهت ارتقاء سطح دانش و تولید علم و تبیین نقش مدیریت همه جانبه و با هدف گسترش دانش و در جهت عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر ضرورت راه اندازی نهضت علمی و در سالی که هوشمندانه به نام”اقتصاد و فرهنگ, با عزم ملی و مدیریت جهادی”نامگذاری شده است، بر آن شدیم سهمی هر چند اندک اما کاربردی و اثرگذار در راه نیل به این اهداف اساسی و مهم داشته باشیم.

سایت همایش:

http://ncnihes.ir

مهلت ارسال مقالات
15 بهمن ماه 1394

اعلام نتایج داوری
20 بهمن ماه 1394

آخرین مهلت واریز هزینه ها
25 بهمن ماه 1394

برگزاری همایش
27 بهمن ماه 1394

Leave comments

Your email address will not be published.

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.