ترجمه تخصصی مقالات ISI

موسسه سینا با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و ترجمه کتاب، مقالات از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، چاپ کتاب ، مشاوره در انجام  مقالات  و  … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

06 01-2016

ترجمه تخصصی مقالات ISI

ترجمه مقالات  ISI

ترجمه مقالات ISI از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی یكی دیگر از خدمات گروه ترجمه سینا می باشد. بدون شك ترجمه مقاله ISI می بایست توسط مترجمی صورت گیرد كه آن مترجم سابقه نگارش مقاله ISI، در آن زمینه تحقیقی را داشته باشد. چراکه مترجم میبایست هم با اصطلاحات مربوط به زمینه تحقیقی مقاله آشنایی داشته باشد و هم اینکه با مفاهیم مقاله مورد نظر آشنایی کامل داشته باشد. در غیر این صورت ترجمه مقالات ISI کیفیت مطلوبی نخواهد داشت. بنابراین گروه ترجمه تخصصی سینا برای شما مشتریان گرامی این امكان را فراهم می كند كه ترجمه مقاله ISI خود را از فارسی به انگلیسی به مترجمی كه سابقه نگارش مقاله ISI در زمینه تحقیقی شما را دارد، بسپارید. قطعا در ترجمه مقاله ISI و مقالات علمی می بایست علاوه بر درست ترجمه شدن كلمات تخصصی، مفاهیم علمی درون مقاله به درستی انتقال یابند و این كار تنها از مترجمی برمی آید كه درك درستی از آن زمینه علمی و تحقیقی داشته باشد.
گروه ترجمه موسسه سینا با بهترین مترجمین در رشته‌های متنوع دانشگاهی همکاری دارد و در خدمت آن دسته از عزیزانی است که نیازمند  ترجمه کتاب و یا مقاله می‌باشند. همکاران این گروه فارغ التحصیل در رشته‌های مختلفی هستند و تاکنون به ترجمه هزاران متون علمی و مقالات مختلف مجلات معتبر بین المللی پرداخته‌اند.

فرآیند ترجمه در موسسه سینا

1- دریافت سفارش متقاضی: سند ترجمه از طریق ایمیل به آدرس ایمیلی مؤسسه ارسال می‌گردد .

۲- برآورد هزینه ترجمه: هزینه ترجمه متن بر اساس تعداد کلمات محاسبه می‌شود و هزینه نهایی سند ترجمه قبل از ارسال به مترجم به متقاضی ارائه می‌شود.

۳- ارسال متن برای ترجمه: در صورتیکه هزینه‌های ترجمه مورد تأیید متقاضی باشد، با مشخص شدن مدت زمان مورد نظر برای ترجمه، متن به مترجم ارسال می‌شود.

۴- رفع نواقص: بعد از دریافت متن ترجمه شده، صحت و کیفیت متن ترجمه شده توسط دو تن از همکاران مترجم بررسی شده و در صورت وجود اشکال و ایراد در متن ترجمه شده، رفع می گردد.

۵- ارسال برای متقاضی: در مرحله نهایی، متن ترجمه شده از طریق ایمیل برای متقاضی ارسال می‌گردد.

خدمات گروه ترجمه
–    ترجمه همزمان
–    ترجمه چندرسانه‌ای
–    ترجمه وب سایت
–    ترجمه دانشگاهی
–    ترجمه بازرگانی و اداری
–    ترجمه برای انتشارات
–    ترجمه مخصوص سازمانها
–    ترجمه متنون علمی

هزینه و مدت زمان پایه (پیش فرض) ترجمه در جدول ذیل قابل مشاهده است: (البته بسته به رشته تخصصی و حجم کار قیمت ها می تواند پایین تر یا بالاتر باشد. بمنظور برآورد قیمت نهایی فایل را به ایمیل موسسه ارسال نمایید تا سریعا برآورد قیمت انجام و اطلاع رسانی شود.)

امکان پرداخت هزینه ترجمه چه برای کتاب و چه مقاله بصورت قسطی مقدور می باشد.

ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت غیر از مقالات برای کتب در تمامی حوزه ها نیز مقدور می باشد.

نوع ترجمه هزینه بر اساس یک صفحه استاندارد گارانتی مدت زمان تحویل
فوق تخصصی 11500 تومان ۱ ماه هر 700   واژه یک روز
تخصصی 8000  تومان 1 هفته هر 700  واژه یک روز

 

 

پیشنهاد ویژه موسسه سینا  جهت تقویت رزومه علمی

برای اساتید و دانشجویان

⦁ پیشنهاد کتاب انگلیسی جدید در رشته تخصصی شما از ما + ترجمه کتاب از ما + چاپ در تیراژ دلخواهتان از ما و البته همه ی اینها بنام شما.
⦁ پذیرش سفارش نگارش مقاله، ترجمه، دریافت پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI, ISC, PUBMED
⦁ پذیرش سفارش مشاوره در نگارش پایان نامه و طرح های پژوهشی برای دانشجویان و اساتید.
⦁ تالیف کتاب فارسی و چاپ آن بنام شما در تیراژ مورد نظر شما.
⦁ پذیرش نگارش مقاله و دریافت پذیرش از کنفرانس های داخلی و خارجی در سریعترین زمان ممکن.

جهت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

صداقت کاری شعار موسسه نه، بلکه عمل موسسه سینا می باشد.

Leave comments

Your email address will not be published.

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

Recent comments

[…] الف: اگر مقاله تان بصورت فارسی آماده می باشد و جهت ترجمه و چاپ خدمات می خواهید موسسه سینا جهت ترجمه تخصصی و اخذ پذیرش از مجلات معتبر در خدمت شماست. (جهت برآورد تقریبی ترجمه لطفا کلیک نمایید) […]

Reply

عرض سلام و ادب. بنده دانشجوی دکتری معماری دانشگاه ازاد هستم میخاستم یه مقاله برام بنویسید و توی ژورنال های الزویر چاپ کنید. انجام می دهید یا خیر؟ انتخاب موضوع- نوشتن مقاله- ترجمه- اکسپت اولیه و نهایی همه موارد رو شما انجام بدید. آیا این کار رو انجام میدید یا خیر؟ اگر انجام میدید به چه صورته؟ و هزینه ش چقدره؟ و زمان پذیرش و چاپش چقدره؟ با تشکر

Reply