ترجمه تخصصی
  • نویسنده: ادمین
  • تاریخ انتشار: 14 آذر 1396
  • نمایش: 804
ترجمه تخصصی

گروه ترجمه موسسه سینا با بهترین مترجمین در رشته‌های متنوع دانشگاهی همکاری دارد و در خدمت آن دسته از عزیزانی است که نیازمند  ترجمه کتاب و یا مقاله می‌باشند.

ترجمه تخصصی

اصلی ترین ومهمترین هدف موسسه سینا در ترجمه ارائه خدمات ترجمه تخصصی است . در ترجمه تخصصی باید دقت داشت که معنای تخصصی تنها به فرآیند ترجمه اشاره نمی کند.بلکه باید با به کارگیری مترجمانی که علاوه بر آشنایی کامل با اصول و قواعد ترجمه با مبانی زمینه تخصصی متن آشنایی داشته و یا مختص رشته دانشگاهی آن بوده است، ترجمه ای تخصصی و بدون نقص را رقم خواهد زد.

گروه ترجمه موسسه سینا با بهترین مترجمین در رشته‌های متنوع دانشگاهی همکاری دارد و در خدمت آن دسته از عزیزانی است که نیازمند  ترجمه کتاب و یا مقاله می‌باشند. همکاران این گروه فارغ التحصیل در رشته‌های مختلفی هستند و تاکنون به ترجمه هزاران متون علمی و مقالات مختلف مجلات معتبر بین المللی پرداخته‌اند.

فرآیند ترجمه تخصصی در موسسه سینا

1- دریافت سفارش متقاضی: فایل ترجمه از طریق ایمیل به آدرس ایمیلی مؤسسه ارسال می‌گردد .

2- برآورد هزینه ترجمه: هزینه ترجمه متن بر اساس تعداد کلمات محاسبه می‌شود و هزینه نهایی فایل ترجمه قبل از ارسال به مترجم به متقاضی ارائه می‌شود.

3- ارسال متن برای ترجمه: در صورتیکه هزینه‌های ترجمه مورد تأیید متقاضی باشد، با مشخص شدن مدت زمان مورد نظر برای ترجمه، متن به مترجم ارسال می‌شود.

4- رفع نواقص: بعد از دریافت متن ترجمه شده، صحت و کیفیت متن ترجمه شده توسط دو تن از همکاران مترجم بررسی شده و در صورت وجود اشکال و ایراد در متن ترجمه شده، رفع می گردد.

5- ارسال برای متقاضی: در مرحله نهایی، متن ترجمه شده از طریق ایمیل برای متقاضی ارسال می‌گردد.

شایان ذکر است که که علاوه بر ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات و متون تخصصی، خدمات ترجمه تخصصی برای تمامی زبانهای دنیا زبانهای ،فرانسوی ،آلمانی، هلندی، عربی، اسپانیایی، سوئدی، ژاپنی، کره ای،  روسی، چینی، ایتالیایی، ترکی استانبولی و کردی نیز در این سایت ترجمه به صورت کاملا تخصصی و توسط مترجمهای متخصص ارائه می شود.

موسسه سینا سه نوع ترجمه با كیفیت های طلایی و نقره ای وبرنزی ارائه می دهد. ترجمه طلایی ترجمه ایست كه توسط مترجمان بسیار حرفه ای و با تجربه فراوان انجام گرفته و مورد بازبینی و ویرایش قرار گرفته است وترجمه های صورت گرفته با گارانتی میباشد . ترجمه نقره ای توسط مترجمان هم رشته ولی با تجربه و سابقه یک کمترودرسطح خوب انجام می گیرد.وترجمه برنزی توسط مترجمان عمومی تمامی رشته ها صورت میپذیرد وبرای تحقیقات دانشجویی وکارهای کلاسی بیشتر مورداستفاده قرار میگیرد.و شما فرهیخته گرامی می توانید با توجه به اهمیت كار و همچنین مدیریت هزینه، كیفیت ترجمه خود را تعیین كنید.. 

 

خدمات گروه ترجمه تخصصی موسسه سینا :

   ترجمه تخصصی انواع کتاب نشرالجدید خارجی

  ترجمه تخصصی مقالات برای تمامی مجلات داخلی وخارجی

  ترجمه تخصصی مکاتات واسناد تجاری درحوزه بین الملل

  ترجمه تخصصی دانشگاهی

  ترجمه چندرسانه‌ای
  ترجمه وب سایت

   ترجمه همزمان

   ترجمه بازرگانی و اداری

   ترجمه برای انتشارات

   ترجمه مخصوص سازمانها

   ترجمه انواع فایلهای مالتی مدیا

   ترجمه کاتولوگ وبروشور

   ترجمه تخصصی متون علمی

   ترجمه تخصصی مقاله از انگلیسی به فارسی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت غیر از مقالات برای کتب در تمامی حوزه ها نیز مقدور می باشد.

   امکان پرداخت هزینه ترجمه چه برای کتاب و چه مقاله بصورت قسطی مقدور می باشد.

   بمنظور برآورد قیمت نهایی فایل را به ایمیل موسسه ارسال نمایید تا سریعا برآورد قیمت انجام و اطلاع رسانی شود.

 

صداقت کاری شعار موسسه نه، بلکه عمل موسسه سینا می باشد.

نظرات کاربران
نام شما:
ایمیل:
نظر:

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید