پذیرش مقاله
  • نویسنده: ادمین
  • تاریخ انتشار: 14 آذر 1396
  • نمایش: 1492
پذیرش مقاله

پذیرش یا اکسپت مقاله چیست؟ گرفتن پذیرش یا همان اکسپت است. نامه ای از طرف مجله ارسال می شود و اطلاع داده میشود که مقاله شما جهت چاپ در یک مجله اکسپت شده است .

پذیرش مقاله

پذیرش یا اکسپت مقاله چیست؟

گرفتن پذیرش یا همان اکسپت است. نامه ای از طرف مجله ارسال می شود و اطلاع داده میشود که مقاله شما جهت چاپ در یک مجله اکسپت شده است .

در پذیرش مقاله از چه اصطلاحاتی باید اطلاعات داشته باشیم؟

·         manuscript NO

·         Editor

·         With Editor

·         Submit

بعد از ارسال مقاله و داوری آن توسط داوران مجلات، یک سری اصطلاحات همچون اصلاح مقاله، پاسخ به نظرات داوران  وموارد دیگر جهت پذیرش نهایی مقاله می بایست صورت پذیرد که در زیر به آنها اشاره می شود:

اصلاحات مقاله

بعد از ارسال مقاله اگر مقاله براساس نظر داوران نیاز به ویرایش یا اصلاح باشد ادیتور مجله نظر داوران را با کامنتهای گذاشته شده به نویسندگان باز گردانده میشود ونویسندگان باید به تمامی کامنتهای داوران پاسخ دقیق داده و manuscriptرا اصلاح نمایند وفایل اصلاح شده را دوباره به داوران برای بررسی وداوری مجدد به مجله ارسال کنند.ونویسنده مسول می تواند پس از انجام اصلاحات از طریق سایت مجله و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، مقاله را مشاهده نماید.

پذیرش مقاله (اکسپت مقاله)

پس از تایید نهایی مقاله توسط داوران وسردبیر مجله نویسنده باید اقدام به واریزی نمایید تا نامه پذیرش یا اکسپت مقاله به نویسنده مسول ارسال شود. ومقاله وارد حوزه چاپ شود.و مقالات در سایت مجله بصورت آنلاین میباشد .

 جهت پذیرش مقاله کافی است مقاله مورد نظر را به ایمیل موسسه سینا ارسال نمائید. برای ترجمه و اکسپت مقاله بعد از مطالعه و بررسی مقاله تان توسط کارشناسان موسسه سینا، شما را از روند پذیرش مقاله با ایمیل یا تلفن آگاه می‌کنیم و در کمترین زمان ممکن در بهترین مجله، پذیرش یا اکسپت مقاله شما را انجام می‌دهیم. همچنین در صورتی که مقاله اماده و کاملی در اختیار نداشته باشید جهت راهنمای استخراج مقاله و پذیرش یا اکسپت مقاله نیز شما را یاری می‌نماییم. همانطور که مستحضر هستید ترجمه مقاله علمی و همچنین اکسپت مقاله از ارزش و اهمیت بالایی برای بسیاری از افراد در مقاطع مختلف تحصیلی برای دریافت مدارج بالاتر چه در دانشکاه به عنوان مدرس و چه به عنوان دانشجو بسیار مهم و تعیین کننده است. مدرسین دانشگاهی نیز با داشتن مدرک معتبر مبنی برپذیرش یا اکسپت مقاله و ارائه به دانشگاه بر اساس رتبه بندی های موجود در دانشگاه‌ها می‌توانند مدارج بالاتری در دانشگاه دریافت کنند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان برای هر نوع خدمات ترجمه و اکسپت مقاله می‌توانید با ما تماس بگیرید و از هرگونه راهنمایی و مشاوره بهره مند شوید.

 

 

نظرات کاربران
نام شما:
ایمیل:
نظر:

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید