چاپ مقاله در Pubmed
  • نویسنده: ادمین
  • تاریخ انتشار: 18 آذر 1396
  • نمایش: 560
چاپ مقاله در Pubmed

مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند.

چاپ مقاله در Pubmed

 

پابمد (PubMed) مهمترین ابزار برای جستجوی پایگاه داده‌های (دیتابیس) مدلاین است، از سال 1879 كتابخانه ملي برای تمام رشته‌ای علوم پزشکی و زیست‌شناسی را نمايه سازي مي كرد Pub Med يكي از محيط هاي جستجو و بازيابي منابع حوزه ي علوم پزشكي در وب جهان گستر (Web Wide World) است. هم اكنون اين پايگاه اطلاعاتي بيش از 24 ميليون مقاله از 5600 نشريه در رشته هاي پزشكي، پرستاري، دندانپزشكي، دامپزشكي و علوم پايه (پيش باليني) منتشر شده در آمريكا و هفتاد كشور جهان را دارا مي باشد.

بطور کلی مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند. همچنین برای دانشجویانی که تمایل به اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی مناسب است.

برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در پاب مد می توانید به آدرس سایت زیر مراجعه کنید:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/nlmcatalog/

موسسه  سینا با همکاری کارشناسان و متخصصان برتر دانشگاه ها در رشته های دندانپزشکی و داروسازی و پزشکی و دامپزشکی و مامایی و روانپزشکی و داندانپزشکی وزیست شناسی .. که این افراد تجربه های ارزشمندی در چاپ مقاله پابمد دارند ، اماده خدمت رسانی به شما دانشجویان گرامی در عرصه چاپ مقاله پابمد pubmed میباشد.

با توجه با اینکه اساتید مجرب همکار باتجربه گروه موسسه تحقیقاتی سینا، اطلاعات مفید و دقیقی از زمانبندی داوری، پذیرش و انتشار مقالات در مجلات نمایه شده در پابمد pubmed را دارند می توانند به محققان کمک شایانی در هماهنگی نوع مجله پابمد، زمان و پذیرش مقاله در مجله پابمد و غیره نمایند.

خدمات موسسه سینا در زمینه پذیرش وچاپ مقالات پابمد pubmed و مجلات گروه پابمد Pub med  برای محققان، دانشجویان و اساتید شامل موارد زیر است که متقاضیان عزیز می توانند از هر یک از خدمات بصورت جداگانه یا مجموعه ای از آنها و یا بصورت کلی سفارش دهند:

·         ترجمه تخصصی مقاله جهت چاپ در مجلات پابمد

·         ویرایش علمی و تخصصی و گرامری مقاله قبل از ارسال مقاله به ژورنالهای pubmed

·         انتخاب مجله پابمد به توجه به رشته و مقبول وزارت بهداشت و علوم پزشکی

·         فرمت گذاری و قالب گذاری مقاله در مجلات نمایه شده در ژورنال های گروه پابمد پزشکی

·         سابمیت مقاله به مجلات گروه pubmed پزشکی

·         پیگیری چاپ مقاله از مجله پابمد مورد نظر در سریعترین زمان ممکن

·         انجام کلیه مکاتبات لازم که منجر به پذیرش  وچاپ سریع مقاله در مجلات پابمد خواهد شد.
 

 

نظرات کاربران
نام شما:
ایمیل:
نظر:

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید