چاپ مقاله در JCR
  • نویسنده: ادمین
  • تاریخ انتشار: 21 آذر 1396
  • نمایش: 497
چاپ مقاله در JCR

در حال حاضر شاخص ضریب تاثیرگذاری (IF) از مهمترین و اصلی ترین برای اعتبار علمی مجلات علمی محسوب می‌شود. ایمپکت فاکتور impact factor اغلب به صورت مخفف IF نشان داده میشود. . ایمپکت فاکتور مجلات به صورت سالانه برای مجلاتی که در لیست مجلات تامسون رویترز قرار

چاپ مقاله در JCR

JCR چیست؟

یکی ازمعتبرترین پایگاههای علم سنجی میباشد که ابزاری برای مقایسه مجلات ازان استفاده میشود. معتبرترین مجلات علمی، مجلاتی هستند که در JCR نمایه می شوند،و با استفاده از JCR می توان مجلات را در حوزه های تخصصی، طبقه بندی کرده و شاخص های رتبه بندی آنها را مورد ارزیابی قرار داد، بدین ترتیب اساتید ودانشجویان به راحتی می توانند مجلات رشته خود را مورد بررسی قرار دهند و از بین آنها مجله مناسب و مرتبط را برگزینند. دانستن این اطلاعات برای هر فردی که قصد چاپ مقاله  ISI را در مجلات و ژورنال های نمایه شده در ISI و Web of Sciencرا دارد بسیارضروری است .و در حال حاضر شاخص ضریب تاثیرگذاری (IF) از مهمترین و اصلی ترین برای اعتبار علمی مجلات علمی محسوب می‌شود. ایمپکت فاکتور impact factor اغلب به صورت مخفف IF نشان داده میشود. . ایمپکت فاکتور مجلات به صورت سالانه برای مجلاتی که در لیست مجلات تامسون رویترز قرار دارند تعیین می شود. 

مقالاتی که در مجلات JCR به چاپ میرسند دارای اعنبار بیشتری برای نوسیندگان بخصوص مقاطع دکتری واساتید وهیت علمی دانشگاهها میباشدوپژوهشگران بیشتر به مقالاتی که دراین مجلات به چاپ میرسند ارجاع میدهند.وپذیرش وچاپ در این مجلات واقعا خیلی مشکل میباشد وموسسه سینا این اطمینان را به شما فرهیختگان میدهد که تنها موسسه ای میباشد که قادر به پذیرش وچاپ مقاله در مجلات JCR جی سی ار است . شما می توانید برای پذیرش وچاپ مقالات JCR  ، هر ژورنالی اعم از داخلی یا خارجی را انتخاب نمایید.به عبارتی دیگر درموسسه سینا چاپ مقاله JCR امکانپذیرمیباشد.

پذیرش وچاپ مقاله در JCR درکمترین زمان ممکن

مجلات جی سی ار تنها مقالاتی را پذیرش وچاپ میکند که در اسکوپ آن مجله باشد وتخصصی همان رشته باشد.ودانشجویان فارغ التحصیل از مقطع دکترا واساتید برای ارتقاء درجه علمی نیازمند به پذیرش وچاپ مقاله درمجلات جی سی ار میباشد .موسسه سینا پس از بررسی مقاله ،مجلاتی معتبرومرتبط با رشته وزمینه تخصصی به شما معرفی مینماید تا برحسب موضوع ومحتوای مقاله از لیست مجلات معرفی شده برای اخذ پذیرش وچاپ انتخاب نمایید .پس از انتخاب مجله ،هزینه ای برای فرمت بندی وقالبندی مقاله ارزشمندتان دریافت ومراحل سابمیت انجام میگیرد وکارشناسان بعد فرمت دهی مکاتبه سریع با مجله موردتاییدتان اقدام میکنند وبعد 3 الی 4 روز گزارش سابمیت مقاله خدمتتان تقدیم خواهد شد. فرآیند اخذ پذیرش وچاپ مقالات JCR  در مجلات مختلف متفاوت میباشد.

قیمت پذیرش وچاپ مقاله در JCR

موسسه سینا به شما این اطمینان را می دهد که شما کمترین مبلغ جهت اخذ پذیرش مقاله JCR  و چاپ آن را خواهید پرداخت وهزینه این مجلات کلا   400.000 تومان میباشد .پس از چندین سال تجربه موفق در زمینه اخذ پذیرش وچاپ مقالات    JCR  تا کنون هیچ موسسه ای  بجز پذیرش مقاله سینا نتوانسته است خدمات اخذ پذیرش و چاپ مقالات JCR  در نشریات معتبر را انجام دهد.

بررسی از اصل بودن ژورنال و مجله  JCR

موسسه سینا قبل از دریافت هرگونه وجهی از فرهیختگان، ابتدا نام مجله به همراه لینک سایت آن با تمامی اطلاعات مجله  برایشان ارسال می کند. دانشجویان می توانند از اطمینان اصل بودن و معتبر بودن نشریه اطمینان حاصل فرمایند. علاوه بر آن تمامی مجلاتی که  معرفی میشوند مجلاتی هستند که مورد تایید وزارت علوم ودرلیست وزارت علوم میباشد.

اگر به دنبال اخذ پذیرش  وچاپ مقاله JCR  خود در یک ژورنال معتبر هستید، اگر میخواهید مقاله خود را با صرف کمترین زمان و هزینه چاپ کنید، موسسه سینا انتخابی شایسته برای شماست. فرصت را از دست ندهید! هم اکنون درخواست پذیرش مقاله JCR خود را ثبت کنید!

 

 

نظرات کاربران
نام شما:
ایمیل:
نظر:

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید