چاپ مقاله درمجلات داخلی
  • نویسنده: ادمین
  • تاریخ انتشار: 22 آذر 1396
  • نمایش: 665
چاپ مقاله درمجلات داخلی

مقالات چاپ شده درمجلات علمی پژوهشی داخلی با اینکه از نظر اعتبار پایین تر از مقالات ISI و ISC  و Scopus  دارند ولی در کشور ما از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند. چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی هم اکنون می تواند در حد تضمین یک دانشجو برای پذیرش در مقطع دک

چاپ مقاله درمجلات داخلی

 

نشریه داخلی چیست ؟ وانتشار نشریه داخلی برای چه هدفی میباشد؟

انتشار نشریه داخلی از وظایف روابط عمومی به حساب می اید.نشریه ای است که به منظور پیشرفت هدفهای سازمان ،بوجود آوردن تفاهم میان کار کنان وتفاهم میان مدیران وکارکنان میباشد ونشریه داخلی نشریه ای است که بازتاب دهنده وقایع درون سازمان بدون پرده پوشی باشد وبتواند نقاط قوت وضعف سازمانها را از بعد بیرونی واجتماعی منعکس کند.

انواع نشریات داخلی

علمی - پژوهشی

علمی – ترویجی

علمی – عمومی

اعتبار بالای مجلات علمی پژوهشی داخلی،یکی از دلایل انتخاب این نوع مجلات از طرف دانشجویان و اساتید ایرانی برای چاپ مقالات علمی پژوهشی خود است.

دانشجویان دکتری و اعضاء هیئت علمی دانشگاههای کشور،برای تقویت رزومه ی علمی خود،اقدام به دریافت اکسپت وچاپ مقالات پژوهشی خود در مجلات علمی پژوهشی داخلی می کنند.

پذیرش وچاپ مقاله درمجلات داخلی

یکی از معیارهای اساسی در اعتبار سنجی مقالات مجلاتی هستند که مقاله شما را چاپ کرده است. نشریات علمی پژوهشی داخلی که مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت هستند از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند. به طوری که هم اکنون اهمیت و اعتبار این گونه مجلات در حد نشریات معتبر JCR می باشد. بسیاری از دانشجویان دکتری و اعضای هییت علمی دانشگاه ها برای دفاع دکتری وارتقاء رزومه علمی خود نیاز به چاپ مقاله در مجلات داخلی دارند. به همین دلایل چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای افزایش رزومه علمی پژوهشگران مختلف است.

مقالات چاپ شده درمجلات علمی پژوهشی داخلی با اینکه از نظر اعتبار پایین تر از مقالات ISI و ISC  و Scopus  دارند ولی در کشور ما از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند. چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی هم اکنون می تواند در حد تضمین یک دانشجو برای پذیرش در مقطع دکتری خیلی از دانشگاه های معتبر ایفای نقش نماید.وبرای دفاع دکتری وارتقاء علمی اساتید ارزش بیشتری داردوقابل قبول میباشد.

دانشجویان و اساتیدی که برای مصاحبه و ارتقاء علمی رزومه ی خود نیاز به پذیرش وچاپ مقاله درمجلات داخلی دارند می توانند مقاله ی فارسی خود را از طریق ایمیل به موسسه سینا ارسال نمایند تا پس از بررسی توسط کارشناسان موسسه ،مجله ی تخصصی متناسب با مقاله،پیشنهاد شده و پس از تاییدیه نهایی مجله از طرف شما برای داوری به مجله ارسال گردد.

شرایط پذیرش وچاپ درمجلات علمی پژوهشی داخلی

فرهیختگان ، دانشجویان و اساتید محترم  لطفا در نظر داشته باشید با توجه  به رایزنی های انجام شده با تعدادی از مجلات, شرایط پذیرش مقاله در نشریات علمی پژوهشی داخلی به شرح ذیل می باشد :

·         دریافت فایل نهایی مقاله به زبان فارسی

·         دریافت چکیده مقاله به زبان انگلیسی

·         دریافت 400 هزار تومان از کل هزینه جهت فرمت و قالب بندی مقاله  به همراه پیگیری و نامه به سردبیر و رایزنی های ویژه جهت پذیرش مقاله

·         در صورت پذیرش، دریافت الباقی کل هزینه برای پذیرش و چاپ مقاله. مبلغ بسته به مجلات متغیر می باشد.

·         درصورت عدم پذیرش، نصف مبلغ واریزی به عنوان حق الزحمه کسر و الباقی به سفارش دهنده عودت داده خواهد شد.

·         بازه ی زمان داوری بین 4 تا 9هفته خواهد بود که تمامی پیگیری ها تا حصول نتیجه بر عهده ی موسسه می باشد.

 موسسه تحقیقاتی سینا ، همه اقدامات لازم جهت اخذ پذیرش و چاپ مقاله شما را در مجلات علمی پژوهشی داخلی انجام می دهد. اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی داخلی 100 درصد نیست ولی کارشناسان موسسه تمام تلاش خود را خواهند کرد تا مقاله شما پذیرش شود. برای دریافت لیست مجلات، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود.

.

 

نظرات کاربران
نام شما:
ایمیل:
نظر:

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید