ویرایش مقاله
  • نویسنده: ادمین
  • تاریخ انتشار: 25 آذر 1396
  • نمایش: 846
ویرایش مقاله

ترجمه مقالات دانشجویان ومترجم ها درسطوح مختلف انجام می شود که  تحت الفظی یا از طریق گوگل ترنس میباشد که از جمله بندی روان برخوردار نیستند که قابل ارائه به نشریات معتبر داخلی ویا خارجی بین اللملی بخصوص جی سی ار (ایمپکت دار ) نمی باشد.

ویرایش مقاله

بسیاری از اساتید ودانشجویان توانایی لازم برای نگارش مقالات علمی را در رشته تخصصی خود را دارا میباشند ولی درعین حال نیاز هست که مقالات ویرایش حرفه ای و ویرایش نیتیو توسط یه ویراستارنیتیو یا مختص همان رشته صورت پذیرد چراکه دربهتر کردن کیفیت مقاله تاثیر بسزایی داشته باشد. برخی اوقات، متون علمی و مقالات ISI دانشجویان ، به دلیل ضعف در نگارش یا ایرادات املایی و نگارشی، از سوی داوران علمی و ادبی نشریات و مجلات داخلی و خارجی مردود اعلام می‌گردند. این رخداد موجب اتلاف وقت و دوباره ‌کاری برای نویسندگان، محققین، و جامعه علمی و ادبی کشورمان می‌گردد.

برخی ترجمه مقالات دانشجویان ومترجم ها درسطوح مختلف انجام می شود که  تحت الفظی یا از طریق گوگل ترنس میباشد که از جمله بندی روان برخوردار نیستند که قابل ارائه به نشریات معتبر داخلی ویا خارجی بین اللملی بخصوص جی سی ار (ایمپکت دار ) نمی باشد.که دراین حالت بهترین وسریعترین راه واگذاری مقاله به یک ویراستار و کارشناسان خبره ویرایش متون ادبی ومقالات علمی بخصوص ویرایش مقالات ISIایمپکت دار است.

ویراستاری متن در قالب ویراستاری مقاله تخصصی ژورنالهای داخلی و خارجی ISI با توجه به نیاز دانشجویان و متخصصان بصورت فوری و تخصصی صورت میگیرد. در ویرایش مقالات تخصصی توجه به فرمت ژورنال تخصصی اهمیت زیادی دارد. چرا که در اکثر موارد مقاله برای تصحیح و اصلاحات بین نویسنده و ژورنال موردنظر مبادله خواهد شد. از همین رو توجه به اصول نگارش مقاله اهمیت بسزایی خواهد داشت.

ویرایش مقالات درموسسه سینا درسه سطح انجام میگیرد:

1--بازخوانی و رفع ایرادات رایج نگارشی و املایی متون ترجمه شده

2- بازخوانی و ویرایش تخصصی متون و مقالات ترجمه شده

3- بازخوانی و ویرایش تخصصی متون و مقالات ترجمه شده و مطابقت با متن ترجمه شده با متن اصلی

درویرایش مقاله باید اشتباهات گرامری ، ارتباطات فعل و فاعل ، معلوم و مجهوم اصلاح شود.علت اکثرا مقالات ریجکتی از مجلات معتبر خارجی به خاطر ضعف نگارشی ووجود اشکالات گرامری وایرادهای ویرایشی مقاله می باشد.

 هدف از ویرایش مقاله انگلیسی، آماده‌سازی مقاله انگلیسی یا مقاله فارسی برای ارائه به مجلات خارجی ایمت دار یا بدون ایمپکت ISI یا ISC، Scopus است. ویراستاری صحیح و حرفه‌ای مقاله انگلیسی یا فارسی از فرآیندهای آماده ‌سازی مقالات است که باید توسط متخصصین ویراستاری خبره و باتجربه انجام پذیرد. در این راستا، مرکز خدمات ترجمه و ویرایش موسسه سینا با بهره‌گیری از توان بالای نیروهای ویراستار ، آمادگی ارائه خدمات ویرایش مقالات ISI انگلیسی، ویرایش کتاب، ویراستاری ادبی و ویرایش گرامری مقالات ترجمه شده و مکاتبات بین المللی به اساتید ودانشجویان می‌باشد.

موسسه تحقیقاتی سینا با انتخاب مترجمان و ویراستاران با تجربه وخبره در زمینه ویرایش مقاله ، ترجمه فارسی به انگلیسی ،ترجمه انگلیسی به فارسی ، ویراستاری نیتیو ،ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی ،خدمات ویراستاری ، ترجمه سریع ، ترجمه کاتالوگ ، ترجمه ارزان ، ترجمه مقاله isi ،ترجمه کتاب ویراستاری native ، ترجمه روان ، خدمات ترجمه ، ترجمه فوری ، ترجمه مقاله isc نیاز شما را برآورده می سازد برای استفاده از هر یک از خدمات مربوط به ترجمه ویرایش مقاله با کارشناسان موسسه تماس گرفته و از خدمات مختلف ما اطمینان از ارتقاء سطح کیفی و ساختاری استفاده کنید.

گروه ویراستاران سینا با بهره گیری از ویراستاران نیتیو و سالیان متمادی تجربه خود شما را یاری می کنند تا زودتر و راحت تر مقالات خود را پذیرش نمایید و نام شما با درجه علمی بالا و ارزشمند در پایگاه های علمی جهان خوش بدرخشد و ماندگار شود .

نظرات کاربران
نام شما:
ایمیل:
نظر:

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید