ویرایش نیتیو مقاله
  • نویسنده: ادمین
  • تاریخ انتشار: 8 دي 1396
  • نمایش: 623
ویرایش نیتیو مقاله

ویرایش نیتیو مقاله بدین معنی است که ویراستار نیتیو آن را بازنگری می کند؛ بعبارت دیگر، مقاله انگلیسی توسط نیتیو انگلیسی زبان و مقاله فارسی توسط نیتیو فارسی زبان مورد بررسی قرار می گیرد.

ویرایش نیتیو مقاله

ویرایش نیتیو مقاله بدین معنی است که ویراستار نیتیو آن را بازنگری می کند؛ بعبارت دیگر، مقاله انگلیسی توسط نیتیو انگلیسی زبان و مقاله فارسی توسط نیتیو فارسی زبان مورد بررسی قرار می گیرد.

صرفا یک فرد نیتیو می تواند تناسب واژگانی متن را تشخیص داده و الگوهای گفتاری و عبارات تخصصی را بطور شفاف بیان کند. منظور این است که مقاله نوشته شده از لحاظ سبک نوشتاری و معنایی بسیار باکیفیت باشد.

ویراستار نیتیو مقاله با بازبینی دقیق متن، مفهوم آن را بصورت صریح و مشخص به مخاطب مقصد انتقال داده و خواندن آن را تا حد زیادی برای وی قابل درک می کند.

ویرایش نیتیو مقاله از اهمیت بسیار بالایی در پذیرش و چاپ آن در مجلات معتبر بین المللی برخوردار است. این امر به شهرت و اعتبار موسسه ارائه دهنده خدمات ویرایش مقاله کمک فراوانی می کند. لازم به ذکر است که چاپ مقالات و متون تخصصی در مجلات معتبر بین المللی نیازمند ویرایش خوب و باکیفیت می باشد.

اگرچه ویرایش مقاله توسط ویراستار نیتیو نقش موثری در مقالات ترجمه شده ایفا می کند، اما این بدان معنی نیست که مترجم غیر بومی مقاله ای با کیفیت پایین ارائه می دهد. با توجه به درخواست برخی مجلات، بعضا مقالات تخصصی ترجمه شده توسط مترجمین غیربومی نیاز به بازخوانی و ویرایش دارند. ویرایش بخش حیاتی و مهم چاپ مقاله می باشد، بویژه متون ترجمه شده. تمامی مقالات ترجمه شده نیاز به اصلاح و ویرایش دارند که گاهی اوقات ویراستار نیتیو موظف به انجام این کار می باشد تا مقاله بدون اشکالات فنی و تخصصی باشد.

در عصر تکنولوژی امروز، وب سایت های بی شماری هستند که خدمات ویرایش را ارائه می دهند، به همین علت اعتماد کردن به آنها اندکی دشوار است. با این وجود، مترجمین سینا به شما اطمینان می دهد که در صورت نیاز مقاله ها را در اختیار بهترین ویراستاران نیتیو قرار می دهد تا آنها را مورد بازبینی دقیق قرار دهند، زیرا تنها موسسه ی دارنده گواهی اعتبار  ESC (Europe Scientific Certificate) و تاییدیه ویرایش می باشد.  

 مترجمین سینا خدمات ویرایش نیتیو مقاله را با تضمین صد در صد در اختیار متقاضیان خود قرار می دهد. ما با جذب ویراستاران و داوران نیتیو، مقالات را به بهترین نحو اصلاح کرده و اکسپت و چاپ آنها را تضمین می کنیم.

 مترجمین سینا ویرایش نیتیو مقاله و صد در صد تضمینی را در زمینه ها و زبانهای مختلف ارائه می دهد:

·         ویرایش نیتیو متون و مقالات گروه علوم پزشکی مثل دندانپزشکی، روانپزشکی، داروسازی، پزشکی و دیگر زیر شاخه های مرتبط

·         ویرایش نیتیو متون و مقالات گروه علوم پایه مثل فیزیک، شیمی، زمین شناسی، نفت و دیگر زیرشاخه های مرتبط

·         ویرایش نیتیو متون و مقالات گروه علوم انسانی مثل حقوق، حسابداری، ادبیات، اقتصاد و سایر زیر شاخه های مرتبط

·         ویرایش نیتیو مقالات و متون گروه علوم فنی و مهندسی مثل الکترونیک، مکانیک، عمران، متالوژی و دیگر رشته های مرتبط

·         ویرایش نیتیو مقالات گروه کشاورزی : تمامی گرایش ها

·         ویرایش نیتیو متون و مقالات گروه هنر مثل گرافیک، معماری و غیره.

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه سینا تماس بگیرید.

تلفن همراه : 09149724522

ایمیل[email protected]

تلفن ثابت: 04133250787

 

نظرات کاربران
نام شما:
ایمیل:
نظر:

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید