چاپ کتاب ارزان
  • نویسنده: ادمین
  • تاریخ انتشار: 17 دي 1396
  • نمایش: 426
چاپ کتاب ارزان

هزینه چاپ کتاب بسته به تیراژ وتعداد صفحات واندازه کتاب متغیر می باشد.چاپ کتاب در تیراژهای کم ،چون چاپ دیجیتال انجام می شودوچاپ دیجیتال هزینه بالایی دارد قروش کتاب در تیراژهای کم به صرفه نمی باشد .

چاپ کتاب ارزان

کتاب به مجموعه‌ای از صفحات نوشته ‌شده ، چاپ‌شده یا صفحه سفید و نانوشته ، ساخته‌ شده از جوهر، کاغذ، پوست حیوانات یا مواد دیگر … می باشد که از یک طرف یا سمت به یکدیگر محکم شده یا متصل می‌گردند. وهر برگه در کتاب، ورق و هر سمت یا روی هر ورق، صفحه نامیده می‌شود. کتاب در اندازه های متفاوتی می باشد که متداولترین آنها قطع رحلی، وزیری ، وجیبی می باشد.

مراحل چاپ کتاب در انتشارات سینا به ترتیب زیر می باشد:

·         دریافت فایل کتاب تایید شده توسط اساتید مجرب

·         ویراستاری کتاب

·         دریافت مدارک نویسندگان کتاب

·         صفحه آرایی کتاب

·         آماده کردن طرح روی جلد کتاب

·         تاییدیه از مشتری

·         اخذ شابک ISBN

·         اخذ فیپا از کتابخانه مرکزی

·         صحافی

·         بسته بندی کتاب وارسال

شابک ISBN چیست؟

بعد ازمراحل اولیه کتاب به هر کتاب یک شابک یا ISBN که یک کد 13رقمی می باشد اختصاص داده می‌شود که از آن زمان به بعد این کد منحصربه‌ فرد نشان دهنده شماره شناسه کتاب خواهد بود. شایان ذکر است شابک یا (ISBN) در قسمت شناسنامه کتاب، فیپای کتاب و پشت جلد کتاب به صورت بارکد نوشته می‌شود.

صفحه آرایی:

صفحه آرایی به کتاب نظم وروابط منطقی وموزون به عناصرنوشتاری وزیبایی وخلاقیت می دهدوفایل قالب کتاب می گیرد وبرزیبایی آن افزوده می گردد.

برای برآورد هزینه چاپ کتاب حتما موارد زیرمدنظرتان باشد:

·         تعداد صفحات کتاب

·         سایز کتاب

·         نوع کاغذ چاپ

·         تعداد رنگ درچاپ

·         صحافی

·         نوع چاپ

هزینه چاپ کتاب بسته به تیراژ وتعداد صفحات واندازه کتاب متغیر می باشد.چاپ کتاب در تیراژهای کم ،چون چاپ دیجیتال انجام می شودوچاپ دیجیتال هزینه بالایی دارد قروش کتاب در تیراژهای کم به صرفه نمی باشد .پس اگر هدفتان از چاپ کتاب غیر از کسب درآمد باشد می توانید کتابهای خود را باتیراژکم چاپ کنید .

انتشارات سینا حتی چاپ کتاب داستان وشعر بصورت کاملا تخصصی با کمترین هزینه با هر تیراژ پایین هم باشد به صورت ویژه به چاپ رساند.

اگر قصد چاپ مجدد کتاب رادارید البته اگر تغییراتی درآن صورت نگرفته نیاز به مجوز ندارد و ناشر می تواند اثرخود را تجدید چاپ نماید. و نیاز نیست برای مجوز ارشاد و فیپا و شابک اقدام کند ولی در روی جلد و شناسنامه کتاب ذکر میگردد که چاپ مجدد و یا چاپ چندم است؟ولی اگر تغییراتی داده باشید باید از اول برای مجوز ارشاد و فیپا و شابک اقدام کنید.

پیشنهاد ویژه برای اساتید و دانشجویان

جهت تقویت رزومه علمی

  • پیشنهاد کتاب انگلیسی جدید در رشته تخصصی شما از ما + ترجمه کتاب از ما + چاپ در تیراژ دلخواهتان وبا هزینه مناسب از ما و البته همه ی اینها بنام شما.
  • پذیرش سفارش ترجمه، دریافت پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلیPUBMED JCR, ISI, ISC,  .
  • افزایش تضمینی اچ ایندکس.
  • تبدیل پایان نامه به کتاب درکمترین زمان وبا هزینه ارزان ومناسب.
  • ترجمه و دریافت پذیرش از کنفرانس های داخلی و خارجی در سریعترین زمان ممکن.

موسسه سینا برای همه ی این درخواست های شما راه حل دارد لذا نگران نباشید. کافیست از طریق ایمیل درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان موسسه ظرف کمتر از 24 ساعت پاسخ تمامی درخواست های شما را ارسال مایند.

 

 

 

نظرات کاربران
نام شما:
ایمیل:
نظر:

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید