هزینه چاپ مقالات isi
  • نویسنده: ادمین
  • تاریخ انتشار: 6 بهمن 1396
  • نمایش: 1841
هزینه چاپ مقالات isi

دوستانی که در این مجله اقدام به چاپ مقالات isi می کنند باید مبلغ بین 200 تا 600 دلار رو به حساب بانکی در کشور ارمنستان حواله کنند که مبین مشخص ترین دلیل جعلی بودن سایت است.

هزینه چاپ مقالات isi

اخیراً تعداد زیادی از دوستان اعلام کردن که چندین سایت کلاهبردار در زمینه چاپ مقالات isi اقدام می کنند. با توجه به اینکه اینجانب در مجله archives des sciences مقاله ای چاپ کرده ام، لازم می دانم تا اطلاعاتی رو برایتان بیان کنم:
این ژورنال یک مجله ISI با ضریب تاثیر یا impact factor )IF) به میزان 0.474 می باشد. مجله دارای ارزش علمی مناسبی می باشد با این حال یک سایت که ظاهراً در کشور ارمنستان فعالیت می کند با جعل عنوان این مجله اقدام به کلاهبرداری کرده و ایرانیان زیادی هر روزه در این سایت و به خیال خودشون مقاله هایشان  را دارند چاپ می کنند که جای بسی تاسف است. آدرس سایت جعلی در لینک زیر آورده شده:
http://www.archiveofscience.com/
دوستانی که در این مجله اقدام به چاپ مقالات isi می کنند باید مبلغ بین 200 تا 600 دلار رو به حساب بانکی در کشور ارمنستان حواله کنند که مبین مشخص ترین دلیل جعلی بودن این سایت است!
اقداماتی نظیر چانه زدن برای کاهش قیمت، درخواست تخفیف و ... هم با مسئولین این سایت از طریق اینجامب انجام شده که دلیل دوم مشکل دار بودن است.
سومین دلیل این است که این سایت ایمیلش رو روی اتوماتیک تنظیم کرده و تقریباً تمامی ایمیل ها با یک پاسخ ثابت و در برخی مواقع بی ارتباط پاسخ داده می شود.
اما مهم ترین دلیل بی اعتباری این سایت در لینک زیر می باشد:
http://ip-science.thomsonreuters.com...des%20sciences
در این لینک که از سایت تامسون رویترز (Thomson Reuters) می باشد، عنوان مجله مورد تایید می باشد، با این حال اگر بر روی کلمه SOC PHYS HIST NATURELLE GENEVE در این صفحه کلیک کنید، به صفحه فرانسوی زبان موسسه منتقل می شوید. در این سایت هم تاکید شده است که سایت مورد اشاره به صورت جعلی اقدام به این کار نموده است.

باز نیز تاکید می کنم برای اقدام به انتشار مقالات و دانستن هزینه آن به سایت خود ISI مراجعه نمایید یا از کارشناسان موسسه سینا پرس جو نمایید.

نظرات کاربران
نام شما:
ایمیل:
نظر:

مشاوره رایگان ثبت مقاله

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت مقاله و ژورنال ها با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت: 04133250787
تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲
ایمیل: [email protected]
  نسخه جدید وبسایت     کلیک کنید